POKLIČITE: 040 558 904 / 040 166 979
Obiščite našo šolo v Mariboru, Ljubljani, Sl. Bistrici ali Ptuju.
PIŠITE NAM: info@base.si
Mentorji
Omogočamo vam glasbeno izobraževanje v družbi skrbno izbranih mentorjev pod vodstvom ravnatelja Mateja Hotka. Ti z znanjem in izkušnjami, pridobljenimi na najboljših glasbenih šolah po vsem svetu in pod vodstvom najboljših glasbenih pedagogov, zagotavljajo kakovostno glasbeno izobraževanje.
V Glasbeni šoli B.A.S.E. namreč verjamemo, da je glasba namenjena vsem, zato smo programe prilagodili tako najmlajšim kot odraslim in starejšim, tistim s predznanjem in tistim brez, prav tako tistim, ki ste našim šolam blizu in tistim, ki ste nekoliko oddaljeni od njih. Za vse vas verjamemo, da lahko dosežete osebne cilje.
Pod našim okriljem deluje veliko profesionalnih mentorjev, sočasno tudi aktivnih glasbenikov, ki so svoje bogato znanje in izkušnje pripravljeni deliti. Tako lahko izberete tistega, ki je najbližje vaši usmeritvi.
- kitara
- bas kitara
- bobni
- solo petje
- klavir
- violina
- flavta
- Saksofon
- Harmonika
- Kontrabas
- TROBENTA

Igor Bezget
Kitarist in avtor, rojen leta 1968, že vrsto let zelo uspešno deluje na domači sceni improvizirane glasbe, jazza ter etna. Posnel je nešteto projektov avtorske glasbe različnih stilov jazza in svetovne glasbe. Projekti, pri katerih je sodeloval, so bili nagrajeni s štirimi slovenskimi glasbenimi nagradami Zlati petelin, pa tudi s prestižno hrvaško glasbeno nagrado Porin.

Peter Micić
Učenje kitare začel pri Bernardu Svetetu. Leta 2000 je šolanje nadaljeval na Guitar Institute of Technology, Musicians Institute, v Los Angelesu, kjer je s pomočjo svetovno znanih učiteljev (Allen Hinds, Daniel Gilbert, Scott Henderson, Dave Hill, Jean-Marc Belkadi, Sid Jacobs, i.d.) izpopolnil svoje znanje v zvrsteh jazza in bluesa ter različnih stilov popularne glasbe (pop, rock, soul, funk).

Matjaž Dajčar
Leta 2000 je dokončal študij kitare na Brucknerjevem konservatoriju v avstrijskem Linzu. Od takrat je poučeval, igral in snemal v Mariboru, Linzu, Gradcu, Berlinu, Varšavi. Od leta 2007 je mentor na glasbeni šoli BASE, kjer poučuje kitaro. Z različnimi zasedbami je med drugim nastopil na glasbenih festivalih v Berlinu, Arhusu (Danska), Linzu, Beljaku, na festivalu Lent, Noč v stari Ljubljani.

Filip Vadnu
Filip Vadnu se je že zgodaj srečal s klasično kitaro in izobraževanje nadaljeval na Konservatoriju za glasbo in balet Ljubljana, trenutno pa študijsko pot zaključuje v Celovcu na oddelku za jazzovsko ter popularno glasbo. Deluje kot koncertni instrumentalist, pedagog in v zadnjem času tudi kot studijski glasbenik.

Domen Gnezda
Domen Gnezda, rojen leta 1982, je študiral kitaro na Berklee College of Music, kjer je leta 2012 diplomiral z odliko (Summa cum laude). Za študij na Berkleeju je prejel štipendijo za nadarjene ter nagrado kitarskega oddelka za dosežke na področju kitare. Pred tem je študiral na Deželnem konzervatoriju v Celovcu, kjer je diplomiral leta 2009.

Tilen Beigot
Tilen Beigot je leta 2016 diplomiral na Anton Bruckner Univerzi v Linzu v smeri Jazz kitara pri priznanem profesorju Petru O’Mari in v smeri jazz kompozicija (prof. Christoph Cech). V času šolanja je ustanovil svoj projekt Useless Theory Project, hkrati pa imel možnost sodelvanja in izobraževanja pri Karlu Ratzeru, Jean-Charlesu Richardu, Haigu Yazdijanu, Alexu Machaceku, Petru Herbertu ...

David Kocmur
David Kocmur je svoje glasbeno izobraževanje pričel na glasbeni šoli
Franca Šturma v Ljubljani, nadaljeval pa pod mentorstvom kitaristov
Primoža Grašiča in Janija Modra. Kasneje je svoje znanje na različnih
delavnicah izpopolnjeval pri kitarskih mojstrih kot so Femi Temowo,
Yotam Silberstein, Kurt Rosenwinkel in Charles Altura...

Tin Vele
Kitaro je začel igrati kot samouk, kasneje pa je učenje nadaljeval pod mentorstvom Marka Zaletelja, kjer se je navdušil nad Jazz glasbo. Svoje glasbeno šolanje je nadaljeval pod mentorstvom Staneta Hebarja in nato na Celovškem Kartner Landeskonzervatoriju...

David Kreslin
Udeleževal se je veliko tekmovanj na katerih je vedno dosegal najvišja mesta. Izobraževal se je še pri priznanih profesorjih kitare (Vera Ogrizović, Tomaž Rajterič, Žarko Ignjatović, itd.). Sodeluje z veliko glasbeniki in skupinami v različnih zvrsteh, trenutno redno igra v spremljevalni skupini Ines Erbus.

Otmar Taber
Kitarist in kompozitor Otmar Taber, trenutno širi svoje glasbeno znanje na študiju kompozicije na akademiji za Glasbo v Ljubljani. Poleg študija je glasbeno aktiven in piše glasbo za različne zasedbe in žanre.

Jernej Hanc
Jernej Hanc se je s kitaro začel ukvarjati pri osmih letih pri profesorju Damjanu Stanišiću v glasbeni šola Murska Sobota. Šolo je obiskoval deset let. Med tem časom se je redno udeleževal tekmovanj iz klasične kitare v Sloveniji (Temsig, Mörski festival kitare, Dnevi kitare Krško...) in tudi mednarodnih (Centro Chitarristico Mauro Giuliani...)

Damir Ovčar
Kitaro je začel igrati kot samouk in kasneje nadaljeval pod mentorstvom Sama Šalamona. Trenutno ustvarja lastno avtorsko glasbo in snema ter aranžira za druge glasbenike.

Matej Hotko
Matej Hotko je končal študij jazz basa na prestižni univerzi Manhattan School of Music v New Yorku. Leta 2009 je prejel Priznanje za pomembna umetniška dela od Univerze v Ljubljani. Od leta 2010 poučuje tudi na Akademiji za glasbo-jazz oddelek in vodi Big band Akademije za glasbo.

Jošt Drašler
Poučevanja bas kitare se je učil pri Mateju Hotku. Obenem je vpisal jazzovsko smer – kontrabas na Deželnem konzervatoriju v Celovcu pri prof. Uliju Langthalerju. Trenutno poučuje igranje bas kitare in kontrabasa na šoli B.A.S.E. in sodeluje v številnih glasbenih zasedbah z najrazličnejšimi slovenskimi glasbeniki.

Jan Gregorka
Jan Gregorka je začel igrati bas kitaro, ko je bil star 15 let, sprva pod mentorstvom Ladislava Rebreka, nato Aleša Avblja. Po gimnaziji se je vpisal na Karntner Landeskonservatorij v Celovcu, kjer je študiral kontrabas, za študijsko smer pa je izbral jazz. Med študijem je začel nastopati s številnimi jazz zasedbami ter se udeleževati jamm sessionov, ter se počasi uveljavil na glasbeni sceni, kot vse splošno uporaben sideman.

Tomaž Dolžan
Skozi leta je igral pri številnih orkestralnih zasedbah: big band, kitarski orkester, klasični orkester, godba, itd., ...Ves čas je igral tudi v bolj ali manj znanih pop/rock/funk zasedbah (Alya, SoulFunkedUp, 500m, Matjaž Jelen Band, ...), ter sodeloval pri raznih glasbenih projektih z raznimi glasbeniki kot so: Uroš Perič, Maja Založnik, Alya, Matjaž Jelen, Nuša Derenda, Fanika Križaj, Marko Vozelj, ...

Neža Pavlovič
Glasbeno izobraževanje je začela pri sedmih letih s klasično kitaro, ki jo je po končani nižji stopnji zamenjala za električno. Med preigravanjem rockovskih hitov je odkrila glasbo skupine Red Hot Chili Peppers. Prevzel jo je zvok bas kitare in zavzeto je začela raziskovati nov svet nizkih frekvenc. Strokovno znanje na bas kitari in kontrabasu je naslednja leta pridobivala v glasbeni šoli Celje in na privatni šoli B. A. S. E. Trenutno obiskuje konservatorij v Mariboru.

Žiga Kožar
Nastopal je z raznimi zasedbami v Sloveniji in tujini, med drugimi z; Peter Erskine, Stu Hamm, Jackie Marshall, Nataša Tasić, Grupa September, Imer Traja Brizani, Dejan Pečenko, Zdenka Kovačiček, Mike Sponza, Kornelije Kovač, Soul Activation&Rok Golob, Big band RTV Slo, Simfonični orkester RTV, Sabrina Hebiri, Maja Keuc, Tedi Spalato, Neisha, Jadranka Juras, Maja, Trkaj, Janez Zmazek Žan, Boris Bele, The Stroj….

Bojan Varga
Kot učenec Glasbene šole v Gornji Radgoni je sodeloval z večimi pihalnimi orkestri. Kasneje je ubral bolj samosvojo pot in z bendi nastopal po najrazličnejših klubih po Sloveniji in Evropi, med drugim tudi na odmevni jazz lokaciji Porgy & Bess na Dunaju. Glasbo dojema zelo osebno in pri poučevanju poskuša najti prostor za nekonvencionalne metode. Verjame, da se naučimo največ, če pri igranju odkrivamo sami sebe in da je najboljši učitelj tisti, ki v učencih spodbuja njihov lasten potencial.

Danijel Robnik
Po večini aktiven v tujini. Leta 2014 je uspešno diplomiral kot Bachelor of music na Lccm v Londonu. Letos je končal solo album avtorske glasbe, ki ga je ustvaril s pomočjo računalnika, plug-inov (virtualna knjižnica inštrumentov) analognega sintetizatorja in igranje akustičnih bobnov. V zgodnjih letih je bil aktiven na metal sceni in igral mednarodno preko 500 koncertov.

Vid Drašler
Vid Drašler je iz Bistrice ob Sotli, kjer je deloval v jazz-rockovskem Zmajevem repu in zasedbi Malik. Z zasedbo Balžalorsky / Drašler 3o ustvaril presežek na domači jazzovski sceni. Enako senzibilno bobna v šansonski Orkestradi. Naslednji vrhunec je dosegel s triom Drašler-Karlovčec-Drašler, v katerem hrupnejša improvizacija nikakor ne pomeni manjše jasnosti.

Jože Zadravec
Kot gost ali reden član zasedbe je nastopal na raznih glasbenih odrih, klubih, poletnih šolah ter festivalih po Sloveniji in tujini, kot na primer : Križanke, Cankarjev Dom, Jazz club Gajo, festival Lent, salon uporabnih umetnosti Maribor, Prulček bar, Štuk, Last minute jazz festival Bale Vale (CRO), Špancir festival Varaždin (CRO), festival Kanal Bohinj, Avsenik festival 2015, Jazz Ravne, Poletna šola glasbenih skupin 2014-2015 PTUJ ( mentor bobnov )...

Urška Starovasnik
Trenutno študira jazz in pop petje na Deželnem Konzervatoriju v Celovcu, pri profesorici Caroline De Rooij. Žanri, v katerih se največ udejstvuje obsegajo jazz, pop, soul, funk, R’n’B, blues, ter v zadnjem času tudi klasično petje. Aktivno koncertira z zasedbami Dat Phunk, Groovin’ High in na novo ustanovljenim Urška Starovasnik kvintetom, trenutno pa se aktivno pripravlja tudi na vlogo v novem muzikalu Carolin Pichler, z naslovom “The Key of Happines”, ki prihaja na odre naslednjo pomlad. Poleg študija se redno udeležuje raznih delavnic in masterclassov, pri mentorjih Sheili Jordan, Melissi Aldani, Nini Strnad in drugih.

Urška Gajšt
Urška Gajšt se je rodila leta 1990 v Mariboru. Z glasbo se je začela ukvarjati v otroštvu, sprva po posluhu, kasneje je končala nižjo glasbeno šolo iz klavirja.Želja po petju jo je vodila k zborom, tako se je ob koncu osnovne šole pridružila vrhunskemu, svetovno priznanemu dekliškemu zboru Carmina Slovenica, kjer se je seznanila z glasbo različnih stilov, časov in kultur in tako dobila vpogled v široko glasbeno literaturo. V najstniških letih se je začela zanimati za improvizirano glasbo, pop in jazz.

Patricija Škof
Patricija Škof je vokalistka, pianistka, ki se trenutno izobražuje na Univerzi za glasbo in upodabljajoče umetnosti v Grazu pri ameriški vokalistki in pianistki Deni DeRose. Sodeluje z domačimi in tujimi glasbeniki in v različnih zasedbah nastopa v Sloveniji, Avstriji, Hrvaški, Italiji in Belgiji. Izobraževala se je že pri priznanih glasbenikih kot so Charenee Wade, Norma Winstone, JD Walter, Kate McGarry, Theo Bleckmann, Sachal Vasadani, Ana Bezjak, Marko Črnčec, Gregory Hutchinson...

Ursula Luthar
Ursula Luthar je 23-letna študenka jazz petja na konservatoriju v Celovcu. Poleg jazza so ji posebno pri srcu tudi soul, blues, funk, vokalna glasba,... Z glasbo se kot otrok prvič srečala s pomočjo prečne flavte, katera jo je pripeljala na konservatorij za glasbo in balet v Mariboru, v petju pa se je prvič preiskusila v zboru Carmina Slovenica. Po desetletju klasičnega izobraževanja jo je začela zanimati glasba drugačnega zvena, zato je začela prepevati pri mentorici Ani Bezjak in raziskovati različne žanre. Trenutno je članica mednarodno priznane vokalne skupine Perpetuum Jazzile in vokalistka v blues/soul duetu.

Kristina Presker
Kristina Presker je pianistka in pevka, ki se trenutno izobražuje na Koroškem državnem konservatoriju v Celovcu (Konse Klagenfurt), smer klavir, pedagogika (IGP) in klasično petje. Za svoje uspešno glasbeno udejstvovanje je bila nagrajena z številnimi mednarodnih priznanji in nagradami. Zraven njene velike želje po koncertiranju je njena velika ljubezen poučevanje otrok in tudi odraslih. Delo v gledališču, pripravljanje koncertov in recitalov, obiskovanje in priprave raznih seminarjev. Prenos znanja in ljubezni do glasbe na druge je njeno poslanstvo.

Jana Šušteršič
Vokalistka Jana Šušteršič, leta 2014 diplomirala na Berklee College of Music, Boston ZDA. Ima več kot 20 let izkušenj s koncertiranjem in snemanjem v različnih glasbenih žanrih. Kot pianistka in vokalistka ima za seboj več kot 800 nastopov. Sodelovala je z svetovno znanimi in priznanimi glasbeniki, kot so Placido Domingo, Lenny Kravitz, Toto, Victor Wooten… Zmagovalka šova Slovenija ima talent leta 2014.

Anja Hrastovšek
Anja Hrastovšek je jazz pevka, diplomiranka deželnega Konzervatorija za glasbo v Celovcu. Prepeva v mednarodno priznani vokalni skupini Jazzva, je ustanoviteljica in glavna vokalistka glasbene zasedbe SOUL, JAZZ in JAZ, jazz kvarteta The Oakleys ter Ansambla Terca, dirigentka MePZ Medicinske fakultete Cor-a in učiteljica pop/jazz petja.

Alja Petric
Alja Petric, rojena v Prekmurju, se je na glasbeno pot podala preko izobraževanja in sodelovanja v raznovrstnih glasbenih projektih na področju etno in jazz glasbe. Svoj umetniški izraz je obogatila s študijem jazz petja in pedagogike na Koroškem deželnem konservatoriju v Celovcu pri prof. Caroline de Rooij.

Nuša Ofentavšek
Nuša je svojo glasbeno pot začela s petimi leti na Glasbeni šoli Celje, kjer je končala nižjo stopnjo iz klavirja pri prof. Jovanki Trifković. Na GŠ Celje je nadaljevala z izobražovanje, a ne na področju klavirja, pač pa klasičnega petja, pri prof. Davorju Mikuliću. Po končani gimnazji se je vpisala na Akademijo za glasbo v Ljubljano, istočasno pa jo je po več kot desetih letih poustvarjanja klasičnih del, začela vse bolj zanimati jazz glasba...

Natalija Tumpej
Natalija Tumpej trenutno deluje kot vokalistka jazz zasedbe Jazz Ladies svoj umetniški izraz pa je obogatila s študijem jazz petja in pedagogike na Koroškem deželnem konservatoriju v Celovcu pri prof. Caroline de Rooij.

Kristijan Korat
V šolskem letu 2012 je končal študij na Brucknerjevi univerzi v Linzu na oddelku za klavir smer jazz in popularna glasba v razredu profesorja Dejana Pečenka. Kot pianist je veliko nastopal z različnimi zasedbami doma in v tujini. Trenutno dela na avtorskem projektu pod imenom Harmelogic, kjer skupaj s tolkalcem Damirjem Mazrekom raziskuje različne glasbene stile in jih hkrati združuje.

Jean Markič
Jean Markič je študent magistrskega študija kompozicije na Akademiji za glasbo v Ljubljani v razredu prof. Janija Goloba. Je vsestranski inštrumentalist, producent in aranžer. Vodil je že več slovenskih jazz zasedb, komponiral za glasbeno tekmovanje TEMSIG, zadnje čase pa največ ustvarja v studiu in se ukvarja z odkrivanjem in produkcijo zvoka.

Patricija Škof
Patricija Škof je vokalistka, pianistka, ki se trenutno izobražuje na Univerzi za glasbo in upodabljajoče umetnosti v Grazu pri ameriški vokalistki in pianistki Deni DeRose. Sodeluje z domačimi in tujimi glasbeniki in v različnih zasedbah nastopa v Sloveniji, Avstriji, Hrvaški, Italiji in Belgiji. Izobraževala se je že pri priznanih glasbenikih kot so Charenee Wade, Norma Winstone, JD Walter, Kate McGarry, Theo Bleckmann, Sachal Vasadani, Ana Bezjak, Marko Črnčec, Gregory Hutchinson...

Tadej Gruškovnjak
Tadej Gruškovnjak je kot klaviaturist in pianist dejaven pri več zasedbah. Sodeloval je pri več različnih glasbenih projektih kot npr. s pevko Alyo, skupino Nexys s katero je nastopil na Festivalu MMS in EMA. Več let pa je na klavirju spremljal pevko Majo Založnik. Skupaj sta igrala tudi na križarki. Trenutno igra pri glasbenem duetu Jazz it, triu Lounge Avenue in v akustičnem duetu skupaj s pevko Amino Majetić s katero igrata največ v Avstriji.

Daliborka Ancel
Daliborka Ancel je pedagoginja, performenka, instrumentalistka. Diplomirala je na Visoka šola za glasbo “Franz Liszt”, Weimar (Nemčija) iz smeri harmonika in glasbena pedagogika. Ima dolgoletne pedagoške izkušnje kot performerka je aktivna v etno glasbeni zasedbi Kontra kvartet.

Daniel Šimek
Nastopal je na na številnih festivalih kot so Mladi virtuozi, cikel koncertov Glasbene Mladine Ljubljanske, Festival Lent in Poletje v Celju. Sodeloval je v ansamblih Narodnega gledališča Ivana pl. Zajca na Reki. Izpopolnjeval se je na seminarjih in mojstrskih tečajih pri profesorjih, kot so...

David Krajnc
Z učenjem klavirja je začel na Glasbeni šoli Ptuj, šolanje pa je nadaljeval na Konservatoriju za glasbo in balet Maribor. A ker si je želel predvsem pedagoškega znanja, je po opravljeni maturi izobraževanje nadaljeval na Pedagoški fakulteti v Mariboru, smer glasbena pedagogika.

Anja Kučan
Svojo glasbeno pot je pričela s sedmimi leti na Glasbeni šoli Murska Sobota in s šolanjem pod mentorstvom Erne Lukač nadaljevala nadaljnjih osem let. Leta 2012 je uspešno opravila sprejemni izpit na Konservatoriju za glasbo in balet Maribor, kamor se je tudi vpisala in se tekom šolanja udeleževala različnih seminarjev.

Kristina Presker
Kristina Presker je pianistka in pevka, ki se trenutno izobražuje na Koroškem državnem konservatoriju v Celovcu (Konse Klagenfurt), smer klavir, pedagogika (IGP) in klasično petje. Za svoje uspešno glasbeno udejstvovanje je bila nagrajena z številnimi mednarodnih priznanji in nagradami. Zraven njene velike želje po koncertiranju je njena velika ljubezen poučevanje otrok in tudi odraslih. Delo v gledališču, pripravljanje koncertov in recitalov, obiskovanje in priprave raznih seminarjev. Prenos znanja in ljubezni do glasbe na druge je njeno poslanstvo.

Aleksander Jovetić
Leta 2013 diplomiral na Akademiji za glasbo v Ljubljani, v razredu prof. Gorjana Košute. Leta 2015/16 magistriral na Aademiji za glasbo v Ljubljani. Trenutno sodeluje v različnih projektih in sestavih širom Slovenije in tujine.

Laura Bartelj
Laura Bartelj, rojena leta 1998 v Novem mestu, se je začela učiti violino pri profesorici Valeriji Jenič na Glasbeni šoli Marjana Kozine v Novem mestu. Po osmih letih je šolanje nadaljevala na Konservatoriju za glasbo in balet Ljubljana v razredu profesorice Tatjane Špragar, poleg rednega šolanja, pa se je dodatno izobraževala na seminarjih in poletnih šolah pri priznanih profesorjih, denimo Nicolasu Koeckertu, Lotharju Straußu, Nadeždi Tokarevi, Teodori Sorokowi, Antonu Sorokowem, Igorju Ozimu, Wonji Kim Ozim, Roku Zgoncu, Vasiliju Meljnikovem, Stefanu Milenkoviču, Anki Schittenhelm, Zoranu Milenkoviču, Viktorju Petku in Vesni Stankovič.

Vita Kobal
Vita Kobal je violinistka, ki je svojo glasbeno pot začela na nižji glasbeni šoli pri profesorici Tatjani Špragar. Šolanje je nadaljevala na Konservatoriju za glasbo in balet Ljubljana na klasični smeri, pri profesorju Janezu Podlesku. Tekom šolanja se je udeležila številnih državnih in mednarodnih tekmovanj ter izpopolnjevala svoje tehnično znanje na delavnicah pri profesorjih kot so Helfried Fister, Vasilij Meljnikov, Ivan Rabaglia in drugi.

Violeta Ozvatič
Priznana profesorica flavte na Konservatoriju za glasbo in balet v Mariboru, uspešno deluje in navdušuje vse, ki si želijo obvladati flavto. Ima bogate izkušnje v poučevanju inštrumentov tako otrok kot odraščajoče mladine in študentov.

Matija Marion
V času šolanja na Konservatoriju za glasbo in balet Ljubljana je prejel več nagrad kot solist ter kot član kvarteta saksofonov Le Saxtique, ob zaključku pa je prejel Škerjančevo nagrado šole za izjemne dosežke in uspešno promoviranje šole pri nas in v tujini. Nadaljne šolanje na Akademiji za glasbo v Ljubljani je obarval še vpis na jazz oddelek Konservatorija za glasbo in balet Ljubljana. Kot jazz saksofonist se predstavlja z Big Bandom Univerze v Ljubljani.

Tadej Drobne
Saksofonist-solist Orkestra Slovenske vojske je magistrski študij saksofona zaključil na KUG Graz v Avstriji. Poleg koncertiranja veliko časa posveča tudi pedagoškemu delu, aranžiranju skladb in dirigiranju. Je dobitnik več nagrad na državnih in mednarodnih tekmovanjih, kot crossover saksofonist pa redno sodeluje pri različnih glasbenih projektih v Sloveniji in tujini.

Andrej Kos
Po končani nižji glasbeni šoli, je izobraževanje nadaljeval na Konservatoriju za glasbo in balet v Mariboru. Z odliko je diplomiral iz koncertne harmonike na Univerzi za glasbo in upodabljajočo umetnost v Gradcu, pod mentorstvom Janneta Rättyäja. Leto kasneje je uspešno zaključil še študij instrumentalne pedagogike, prav tako na univerzi v Gradcu. Med študijem je imel priložnost sodelovati s priznanim jazz harmonikašem Christianom Bakanicem, kar ga je še dodatno spodbudilo k raziskovanju popularnih glasbenih zvrsti. Kot harmonikaš je aktiven na področjih klasične, sodobne in zabavne glasbe. Kot reden član etno/jazz zasedbe Pocket Edition ter skupine Jeannette poskuša sooblikovat kulturno sceno v Sloveniji in drugod.

Sanja Mlinarič
Sanja je leta 2017 uspešno diplomirala iz koncertne in pedagoške smeri na Univerzi za glasbo in upodabljajočo umetnost v Gradcu v razredu profesorja Janneta Rättyä.Trenutno na isti Univerzi zaključuje magistrski študij.Je prejemnica najvišjih nagrad na tekmovanjih v Sloveniji, Italiji in Nemčiji.Leta 2019 je kot članica Tria Tempestoso zmagala na prestižnem tekmovanju Boris Pergamenschikow v Berlinu, kar pred njo ni uspelo še nobenemu akordeonistu. Istega leta sta z zasedbo Duo Clarien kot prva Slovenca postala absolutna zmagovalca na priznanem tekmovanju Val Tidone v Italiji.

Daniel Šimek
Nastopal je na na številnih festivalih kot so Mladi virtuozi, cikel koncertov Glasbene Mladine Ljubljanske, Festival Lent in Poletje v Celju. Sodeloval je v ansamblih Narodnega gledališča Ivana pl. Zajca na Reki. Izpopolnjeval se je na seminarjih in mojstrskih tečajih pri profesorjih, kot so...

Daliborka Ancel
Daliborka Ancel je pedagoginja, performenka, instrumentalistka. Diplomirala je na Visoka šola za glasbo “Franz Liszt”, Weimar (Nemčija) iz smeri harmonika in glasbena pedagogika. Ima dolgoletne pedagoške izkušnje kot performerka je aktivna v etno glasbeni zasedbi Kontra kvartet.

Matej Hotko
Matej Hotko je končal študij jazz basa na prestižni univerzi Manhattan School of Music v New Yorku. Leta 2009 je prejel Priznanje za pomembna umetniška dela od Univerze v Ljubljani. Od leta 2010 poučuje tudi na Akademiji za glasbo-jazz oddelek in vodi Big band Akademije za glasbo.

Jan Gregorka
Jan Gregorka je začel igrati bas kitaro, ko je bil star 15 let, sprva pod mentorstvom Ladislava Rebreka, nato Aleša Avblja. Po gimnaziji se je vpisal na Karntner Landeskonservatorij v Celovcu, kjer je študiral kontrabas, za študijsko smer pa je izbral jazz. Med študijem je začel nastopati s številnimi jazz zasedbami ter se udeleževati jamm sessionov, ter se počasi uveljavil na glasbeni sceni, kot vse splošno uporaben sideman.

Jošt Drašler
Poučevanja bas kitare se je učil pri Mateju Hotku. Obenem je vpisal jazzovsko smer – kontrabas na Deželnem konzervatoriju v Celovcu pri prof. Uliju Langthalerju. Trenutno poučuje igranje bas kitare in kontrabasa na šoli B.A.S.E. in sodeluje v številnih glasbenih zasedbah z najrazličnejšimi slovenskimi glasbeniki.

Rok Nemanič
Rok Nemanič sodi v mlajšo generacijo uspešnih slovenskih trobentačev. Svojo pot je začel na nižji glasbeni šoli v Sežani pri profesorju Petru Pačniku. Redno se je udeleževal tekmovanj tako v Sloveniji kot v tujini in prejel številna priznanja. Med letoma 2005 in 2008 je na regionalni ravni tekmovanja TEMSIG prejel srebrno in zlato plaketo v kategoriji solo trobenta ter kot član tria zlato plaketo, na državni ravni pa zlato plaketo v kategoriji solo trobenta in srebrno kot član tria.

Vodilna zasebna glasbena šola v Sloveniji in edina glasbena šola, ki zagotavlja celovito glasbeno izkušnjo.
Naslov za vročanje
Glasbena šola B.A.S.E.
Slomškov trg 1
2000 Maribor
Delovni čas
ponedeljek-petek
8:00-16:00
Ponedeljek - Petek / 8:00 - 16:00
Lokacije enot
Ljubljana
Kotnikova ulica 36, 1000
Maribor
Slomškov trg 1, 2000
Sl. Bistrica
Trg svobode 28, 2310
Ptuj
Ulica heroja Lacka 10, 2250
Ljubljana / Kotnikova ulica 36, 1000
Sl. Bistrica / Trg svobode 28, 2310
Ptuj / Ulica heroja Lacka 10, 2250
PIŠITE NAM: info@base.si
POKLIČITE NAS: 040 166 979
©Glasbena šola B.A.S.E. - 2021